Henny Huisman en de EO zijn in goed overleg uit elkaar gegaan. Huisman maakte de afgelopen jaren Korenslag voor de Evangelische Omroep, maar dat zal voortaan worden gedaan door EO-gezicht Marc Dik.
Henny over zijn vertrek: “Ik zat te veel in een keurslijf. Dat vond ook de directie van de EO. Ik heb daar jaren mooie tv-programma’s mogen maken: Henny zoekt God, Huize Huisman, Een van de acht en Korenslag, maar ik moest te veel op mijn tenen lopen en maar opletten dat je niet iets zegt wat volgens de EO niet kan of mag.”
De EO laat nog weten aan persbureau ANP: “We kijken terug op een hele goede samenwerking met Henny Huisman, we zijn daar heel positief over.”
Jammer voor Henny, al komt er vast wel weer iets op zijn pad. Of hij stopt natuurlijk definitief met het tv-werk. Als hij dat jaren eerder had gedaan, had hij nu misschien een legendarische status gehad.
Zie ook:
- Korenslag, De Zingende Zaak, Het Familiediner en Spoorloos hits in buitenland
Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
hij was toch kort geleden in gesprek met SBS 6?
Korenslag was inderdaad een erg “braaf’ programma. Hennie heeft het samen met het produktieteam heel erg goed gedaan. Hij snapt ook wel dat de formule van Korenslag erg tuttig aan het worden is. Dat engelse programma waarbij een koor in een paar maanden tot stand komt is veel spannender. Meer human interest zogezegd.
hoi,nou ik vind dat henny weer minstens 1 maal in de week op de buis moet.hij maakte er altijd een leuke uitzending van.nee ze moeten dat zeikwijf catherine keyl naar het bejaardehuis sturen en er zijn meer van dat soort waar niks aan is. dus henny……kom zo snel mogelijk terug!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!