In Groningen barst vandaag Noorderslag los, het jaarlijkse feestje van de Nederlandse muziekindustrie. Artiesten kunnen zichzelf in de schijnwerper plaatsen voor boekers, festivalorganisatoren, media en platenmaatschappijen. De NOS doet samen met de NPS verslag van het muziekevenement. Giel Beelen en Michiel Veenstra presenteren.
Om in de gaten te houden vanavond: Go Back to the Zoo, Elske deWall, Tim Knol en Krause. Zij gelden als enkele van de grote nieuwe beloftes. Verder ook veel gevestigde namen op Noorderslag als Moke, Wouter Hamel, De Staat en Waylon.
Noorderslag, 22.00 uur, NPS (NL3) (vervolg om 23.05 uur)
Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
En wie presenteerd het weer? Ja hoor! Giel Beelen. Hij is best leuk hoor maar, hallo en er zijn nog zoveel andere leuke dj’s op 3FM. Heeft dat niemand Timur ondekt tijdens Serieus Request met de updates. Deed hij echt leuk!
17 januari 2010 om 10:02
Klopt.Niets ten nadele van Giel Beelen, maar hij lijkt wel heel erg het enige visitekaartje van 3FM en er zitten nog meer leuke en goede mensen(hij zit ook bijna ieder jaar in het Glazen Huis). Meestal doen Sander Lantinga en/of Eric Corton dit soort evenementen en die vind ik dat persoonlijk ook beter afgaan.
18 januari 2010 om 3:35
Klopt mee eens ik pleit voor meer Eric Corton op tv. Echt een grappige en leuke man!
Laura Jansen komt ook langs!
Kyteman is de terechte winnaar van de Popprijs!!! Maar ik dacht dat we een miniconcert kregen? Ik heb hen al vaak genoeg live gezien. Ze worden nu al bijna een uur live uitgezonden, maar ik wil graag nog ook andere artiesten zien. :S
Ik Wachtende OP ?? LAURA !!
O K !! Gezien !
Mijn T V AVOND GESLAAGD !!
Laura ?? ECHTE Brabantse CQ Bredaase !!
Ik Met Echtgenote HAAR in ROWTOWN !! Meet Her !!
Zij ?? Voetjes op de GROND !!
EEEEERLIJK !!