Clairy Polak wordt geslacht op eigen forum Nova

Nova

Nova

Presentatrice Clairy Polak krijgt er vanavond ongenadig hard van langs op het forum van Nova, na aanleiding van een interview (kijk hier terug) met topman Van Goor van DSB:

‘Hoe krijg je die ongenuanceerde rode trut van een polak van je beeldscherm af?’

Lees en discusier hier zelf mee.

Hierbij een bloemlezing van de reacties op novatv.nl. Positieve reacties heb ik niet kunnen vinden…

Wat een vreselijk slecht optreden van mevr. Polak. Ik vond dat dhr. van Goor zich keurig bleef gedragen, ik had dat mens van Polak echt op haar smoel geslagen, wat een onbeschoft uilskuiken,volkomen Nova onwaardig, pulp bagger. Oke net als andere banken zullen er mischien bij DSB ook fouten gemaakt zijn, maar laat die Polak alsjeblieft weg blijven BAH!!

Ongelooflijk slecht interview. Het ijzersterke en reële argument dat geen enkele bank belang heeft bij leningen die niet terugbetaald kunnen worden, daar kon mevrouw Polak alleen emotionele argumenten tegenover stellen. En die zijn altijd zwak, dat weet zij zelf ook wel, en dat toonde zij ook duidelijk in haar lichaamstaal. Je zag dat zij zichzelf in een moeras voelde wegzakken. Een glansrijke overwinning voor DSB. Terecht of niet, maar onbetwistbaar.

Een uitermate slecht interview waarbij de interviewer niet op zoek was naar de achtergronden van het verhaal maar uitsluitend DSB wilde veroordelen. Leek wel of ze zelf emotioneel en prive betrokken was en werd zichtbaar kwaad doordat ze haar punten niet kon maken. Ik matig mij niet aan te kunnen beoordelen of DSB altijd correct heeft gehandeld maar mevr. Polak heeft aan mijn oordeel ook niets kunnen bijdragen.

Met stijgende verbazing en steeds groter wordende ergernis zag ik C.Polak, wie is dit en wat heeft die al gepresteerd, iemand van de DSB bank intervieuwen. Interviewen kun je dit niet noemen, C.Polak probeert een vooringenomen standpunt aan iemand op te dringen, kan er niet tegen dat iemand zich netjes blijft gedragen en wordt steeds onbeschofter. Hoe minder ze haar gelijk kan halen deste minder wil ze de geintervieuwde aan het woord laten. Wat is er toch gebeurd met het NOVA dat serieus hoor en weder hoor pleegde, mensen fatsoenlijk interviewde en niet schoffeerde.
Het wordt tijd voor aktie “Weg met Polak, terug naar de echte interviewer/journalist”. We moeten af van deze met haar sieraden zwaaiende ijdeltuit die de mensen die ze spreekt niet eens in de ogen durft te kijken, zelf met stemverheffing haar zin probeert te krijgen. Dit is de Nos en Vara onwaardig.
Het wordt tijd dat er ingegrepen wordt!

Mateloos heb ik me wederom geergerd aan het gebrek aan kwaliteit van Nova. In dit geval weer pijnlijk duidelijk tijdens de discussie met de, uiterst competente, woordvoorder van de DNB bank die het op geen enkel moment moeilijk kreeg. Mevrouw Polak ontbeert, heel vaak, de basiskennis en/of degelijke voorbereiding om een gesprek op niveau te voeren. Beschamend. Tip voor de redactie: kijk, ter vergelijking, af en toe naar Newsnight op de BBC.

- Tony uit Amsterdam

Wat een vreselijk slecht optreden van mevr. Polak. Ik vond dat dhr. van Goor zich keurig bleef gedragen, ik had dat mens van Polak echt op haar smoel geslagen, wat een onbeschoft uilskuiken,volkomen Nova onwaardig, pulp bagger.
Oke net als andere banken zullen er mischien bij DSB ook fouten gemaakt zijn, maar laat die Polak alsjeblieft weg blijven BAH!! Als ik het goed begrijp hebben al die ‘DSB gedupeerden’ gewoon wel de geleende bedragen van de DSB bank gekregen. En uiteraard al die tonnen uitgegeven! Zonder gejammer en gejank. Nu hun hebzucht pijn begin te doen zijn ze opgelicht? Door wie dan?
Volgens mij is de enige oplichter in beeld een zekere mevrouw Polak, die zich onder valse voorwendselen als journalist uitgeeft. Pff wat een nivo.

- Robert uit Frankrijk

Tenenkrommende hyena polak niet gehinderd door enige kennis what so ever gaat als een dolle tekeer maar druipt met staart tussen benen af na rustig weerwoord dsb man. Een pondje minder vooringenomenheid please.

Zo’n interview kan natuurlijk niet! Bereid je goed voor mevr. Polak of doe het gewoon niet. De zichtbare woede sprong eraf en met zo’n interview kan ik als buitenstaander zonder enige kennis van de producten van de DSB Bank nog niet beoordelen waar de schuld ligt. De DSB zal ook wel niet het zoete lievertje zijn maar ik kan ook geen medelijden hebben met mensen die eerst voor tienduizenden euros aan kredieten opnemen voor auto’s caravans etc. omdat de buurman dat ook heeft en vervolgens de bank de schuld geven. Het afsluiten van al die extra verzekeringen keur ik zeker niet goed en zou moeten worden verboden. Maar een beetje zelfnadenken voor men handelt is er bij een aantal mensen niet meer bij. Overigens een miljarden claim voor 700 mensen dat betekend zo’n 2 mln per persoon! Lekker gerekend Nova of zitten jullie alles weer te extrapoleren over alle klanten heen. Zo kan ik de grote banken van Nederland ook wel een faillisement aanpraten. Toch nog een voordeel van de DSB: AZ kampioen!


Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door Fred op 23 juni 2009 om 1:13

    Watis er in het leven van mevr. Polak allemaal verkeerd gegaan dat ze is geworden tot een overgeemancipeerde azijnzeikster.
    Wat een onvoorstelbaar achterlijk wijf!
    Heeft geen kennis van zaken, fatsoen en beschaving.
    Moet inderdaad nieuwslezeres worden in Noord Korea of Iran. Kan ze ook geen kwaad aanrichten en mensen beschadigen.

    • Beertje Collargol:
      30 juni 2009 om 0:02

      Hoeft mevrouw Polak niet te doen hoor, dat doet DSB wel.

    • Stuurman:
      2 november 2010 om 17:32

      Wie zitten er hier zo tegen Clairy Polak aan te zeiken. Mag zij nadat Scheringa duizenden gezinnen zwaar te hebben gedupeerd. Is hij niet de man die de sluwe verkooptrainingen liet volgen om dar na als en rattenvanger burgers in de val te lokken. Een man is onschuldig tot zijn daden als zijnde een misdrijf bestempeld kunnen worden. Hij is vooralsnog ernstig verdacht.
      Deze nuance is kennelijk voor Schernga cs van toepassing. Mevrouw Polak valt hier buiten de prijzen, Zij schijnt altijd schuldig te zijn.

      • Stan:
        3 november 2010 om 11:16

        Goed punt!
        De agenda van velen hier is dan ook niet zozeer het optreden van mevrouw Polak. Als wel het feit dat de leider haar “links” heeft bestempeld.
        En dat is wel zo vreselijk. Anderen met je idealen lastig vallen en ook nog eens met allochtonen op de thee. Vreselijk….

  • Geplaatst door WJ op 23 juni 2009 om 9:02

    Heb het interview niet gezien, maar uit alle reacties maak ik op dat mw. Polak onprofessioneel, slecht voorbereid en zeer eenzijdig/vooringenomen bezig is geweest. Foei, en terecht dat daar zo fel op gereagerrd wordt.
    Maar mensen die het nodig vinden te gaan schelden (‘achterlijk wijf’, ‘tenenkrommende hyena’, onbeschoft uilskuiken’) neem ik niet al te serieus. Blijkbaar is mw. Polak niet de enige die geen goede manieren heeft en vuil spel moet spelen om gelijk te krijgen.

  • Geplaatst door drunen joop m op 23 juni 2009 om 9:15

    ben het er mee eens het was niet goed van mevr polak ze kende de materie onvoldoende.
    wat wel is, de bank heeft er niets aan als mensen hun schuld niet meer kunnen betalen, maar in de praktijk is het zo dat je eerst geruime tijd tot de laaste druppel wordt uigeperst en heeft met deze constuctie de bank haar winst al lang binnen voordat de zaak echt ontploft. Uitknijpen tot je er bij neervalt is een ramp voor wie het overkomt.Hoezo zorgplicht DSB , de mensen maar volladen met allerlei verstopte leningen en polissen

  • Geplaatst door Eugenie op 24 juni 2009 om 9:20

    Ik ben het volledig eens met de eerdere schrijvers over het optreden van mevr. Polak. Een opjectief interview kan je het niet noemen. Zeer beneden de maat en het niveau van NOVA verlaagd zich behoorlijk! Ik heb bewondering voor de persoon van DSB die rustig en kalm en correct antwoorden probeerde te geven op de vragen (maar werd dan weer afgekapt door onze mevr. Polak)

  • Geplaatst door Henk op 25 juni 2009 om 12:59

    Dit klopt niet. Die reacties komen uit het kamp van DSB om het verhaal te debunken, vermoed ik

  • Geplaatst door charlotte op 25 juni 2009 om 16:31

    belachelijk ! ;)

  • Geplaatst door charlotte op 25 juni 2009 om 16:31
  • Geplaatst door Jerry op 25 juni 2009 om 19:00

    Buiten de inhoudelijke discussie of de DSB bank fouten heeft gemaakt of niet zal iedereen het eens moeten zijn over het feit dat mevrouw Polak zowel in deze als in eerdere uitzendingen heeft bewezen het vermogen tot objectiviteit te missen. Tevens mist er bij haar de mogelijkheid tot een open discussie. Hierintegen bezit zij het vermogen zich zeer onbeschoft te kunnen gedragen bij een “vooraanstaand” programma door mensen eens te meer te onderbreken wanneer het gesprek niet de uitkomst gaat krijgen zoals zij het heeft bedacht. Mevrouw Polak, mag ik u verzoeken te solliciteren bij sbs6 shownieuws daar het niveau van U en sbs6 shownieuws volledig overeenkomt.

    • DSB Ramp:
      29 juni 2009 om 23:57

      Graag wil ik even opmerken dat Hans van Goor zelf niet in discussie wil met specialisten op het gebied van hypotheken en verzekeringen. Tijdens de radar uitzendingen van de TROS mocht niemand tijdens de uitzending het woord tot hem richten.
      Na de 1e uitzending wilde hij graag met de gedupeerden praten. Dit bleek ook verloren tijd te zijn. Na de 2e uitzending was hij binnen de kortste keren vertrokken met 3 man bewaking. Was hij ergens bang voor? Dus een open discussie met Hans van Goor zit er niet echt in.

  • Geplaatst door jenny op 25 juni 2009 om 22:07

    Ik ben het met de reactie van de anderen eens. Het leek wel of mevrouw polak ook bij de bezoeker hoort van dsb laster campagne. Het is toch te belachelijk voor woorden een journalist hoort objectief te zijn. Ik begrijp ook wel dat die mensen problemen hebben met de verzekeringen daar kan ik in komen,maar dat ze verder op zo’n kinderlijke manier reageren. Ik vind dat Dhr van Goor goede antwoorden gaf en geloof hem als hij zegt dat ze gepaste oplossingen zullen zoek.

  • Geplaatst door jenny op 25 juni 2009 om 22:09

    Daar komt nog eens bij dat ze eerst eens naar zich zelf moeten kijken. En dan pas moeten reageren want volgens mij zijn de meeste op geld en beroemdheid uit!!! wilde ik nog even kwijt

  • Geplaatst door Stan op 27 juni 2009 om 0:42

    Wellicht vinden velen hier dat haar neus eraf moet. Zoals de PVV grapte…
    De DSB is niet zielig en kan zich prima verdedigen. De DSB is een commerciele onderneming. Niet geinteresseerd in gedupeerde maar in harde knaken. Droom maar lekker verder als je denkt dat dit soort bedrijven te vertrouwen zijn.
    Bovendien lijkt mevrouw Polak wel aangeschoten wild sinds der Fuhrer haar een slechte journalist noemde….

  • Geplaatst door Nu Blij op 29 juni 2009 om 22:07

    Misschien is Mevr. Polak niet helemal goed geinformeerd geweest door de DSB bank. En voordat mensen bepaalde uitlatingen doen is het goed zich eerst te verdiepen in hoe de DSB bank te werk gaat. Wij waren ook gedupeerden en ik kan u vertellen dat de DSB bank niet eerlijk is geweest bij het afsluiten. Wij hebben niets anders dan een hypotheek geen kredieten o.d. en zo zijn er meer mensen. De schrijnende verhalen zijn te lezen op DSBramp.nl misschien steekt men er wat van op.

  • Geplaatst door Nu Blij op 29 juni 2009 om 22:09

    O ja, ik was nog vergeten te vermelden dat Mevrouw Polak in de uitzending nog te horen kreeg dat er informatie meegenomen was dit heeft zij voor de uitzending niet ontvangen maar kreeg dit in de uitzendig te horen. Dat is ook iets om over na te denken hoe de DSB te werk gaat.

  • Geplaatst door Co Vastenhouw op 4 juli 2009 om 18:36

    Beste directieleden van het programma Nova

    Het is mij opgevallen dat Mevr Polak erg eenzijdig haar vragen stelde aan een van de directieleden van de DSB bank
    Tevens zat ze een week later knorrend van genoegen Mr Lakeman te intervieuwen inderdaad ook eenzijdig eenrichtingsverkeer menig gevend en sturend waarschijnlijk als gefrusteerde vrouw die een week eerder een nette correcte persoon niet kon afbluffen
    Ik betreur het ten zeerste dat een goed programma als Nova met deze intervieuwster werkt

  • Geplaatst door Stan op 5 juli 2009 om 13:16

    @ Co Vastenhouw

    Directieleden? Redactieleden is beter…..

    IntervieUw? is toch interview, dacht ik….

    Mr is menr

    Eenzijdig eenrichtingsverkeer???

    menig gevend? mening gevend

    Ik denk dat u vooral moet blijven hardlopen, erg gezond op uw leeftijd, want spelling is duidelijk niet uw sterkste kant. Dus samenvattend, denk ik dat de redactie van Nova niet onder de indruk is van uw mening. Dus zoals meer mensen in dit land zouden moeten doen. Denk eerst goed na, voordat je iets zegt….

  • Geplaatst door tallie op 30 september 2009 om 15:20

    Ben erg TEVREDEN over de DSBBANK,totaal GEEN problemen,prima bank!
    Wel heel vreemd dat nova aldoor met beschuldigingen komt en ook erg triest dat ze het gooien op ‘anonieme’oud medewerkers????? jajaja ,Nova begint zijn geloofwaardigheid te verliezen! Wat een trut is dat wijf!
    En dan ook nog zeggen: het voelde zo rot in de auto op de terugweg naar huis,dat ik die mensen een te hoge koopsompolis ( of whatever) verkocht had!hoe hypocriet,nee maar wel de provisie vangen!
    Alle banken werken zo,je bent er uiteindelijk zelf bij,maar wij hadden precies hetzelde bij fortis bank hoor en dat is al vijf jaar geleden.
    Vind het in en in triest dat de DSBBAnk hier de dupe van word.
    En dan niet te vergeten de demonstratie bij het dsb kantoor in wognum,nou had je ff moeten zien,stond tien man incl pers,zooooooo maar we hebben toch maar weer mooi wat negatieve aandacht gekregen,echt beneden alle pijl.
    Hier zit allemaal politiek achter.
    En nu worden er kamervragen gesteld? alles WORD al gecontroleerd! de dsbbank had het afgelopen jaar de minst gedwongen verkopen,maar zulke dingen hoor je niet,ik beging aan NOVA echt mijn twijfels te krijgen.

  • Geplaatst door Stan op 30 september 2009 om 15:48

    @tallie
    Volgens mij werkt u bij de DSB bank. Wat een emotie.
    Dingen die scheef lijken te zitten, moeten onderzocht. Goed gedaan Nova! Na dit onderzoek blijkt of het terecht of onterecht was. Dan is er pas iets over te zeggen.

    Bedrijven zouden in het algemeen veel meer verantwoording af moeten leggen. Als je miljarden wil verdienen moet je dat op een eerlijke manier doen! Niet zoals nu met de banken, dat de belastingbetaler het gelag betaald.

    • Piet:
      15 oktober 2009 om 20:30

      Ik hoop dat de groepen benadeelden van de DSB ondergang niet alleen Lakeman gaan aanklagen maar ook NOVA.Vooral wegens de uitzending waarin mensen ,zonder zich te hoeven legitimeren, volledig de ruimte kregen in het NOVA programma zich als DSB ex-mederwerker en spijtoptant te presenteren.Daarbij ongehinderd uiterst kwalijke praktijken ,door hen zelf uitgevoerd, naar voren konden brengen, zonder enige kritische kanttekening van onafhankelijke journalisten,want dat zou het NOVA toch moeten zijn.En dan niet achteraf onderzoeken,maar vooraf.Het beheer van een uitesrt sterk communcatie medium als de TV verdient een zorgvuldiger beheer dan dit amateurisme.Ik ben geen DSB klant of medewerker van DSB.Het lijkt dat de linkse krachten het NOVA kanaal,op de kosten van de belastingbetaler, naar believen kunnen gebruiken.Dat zal ook wel de reden zijn dat de politiek dit NOVA aspect in het DSB debacle onbesproken laat tot nu toe.

      • Stan:
        16 oktober 2009 om 11:38

        @Piet
        Wochenschau is meer in uw straatje, denk ik zo….

        Nova is een kwalitatief goed programma. Kritiek op Nova is prima. Nova valt niet om hiervan, zoals b.v. de DSB bank.

        Zullen we het ook over de rechtse hobby’s hebben: dure straaljagers, hypotheekrente aftrek voor villa’s, marktwerking, bio-industrie, Tros, KRO, EO en NCRV, hooligans, oorlog en derde wereld sterfte….

        Lekker genuanceerd beeld van “rechts”, zoals in de rechtse traditie past!
        Eigen volk eerst en anders de muur!

        Waanzin…

  • Geplaatst door F.Schmitt op 2 oktober 2009 om 17:09

    De afschuwelijke zelfgenoegzaamheid van een ongenuanceerd salonsocialise . Zo was het programma vast nooit bedoeld. Wegwezen, kanootrbaan bij Omroep Max geven

  • Geplaatst door Franklin op 4 januari 2010 om 22:54

    Het is nu 4 januari 2010 en lees de reakties. Achteraf besef ik pas hoe opportunistisch een mens kan zijn……………….levensgevaarlijk in tijden van crises.

  • Geplaatst door radjesh op 3 februari 2010 om 11:52

    Mv Polak is gewelig.
    Zij mag er voor altijd zijn. Zij komt tenminste op voor geduurpe. Bek houden jullie allemaal! Jullie hebben allemaal makkelijk praten. Hielelikers van DSB. Honden zijn jullie! Wat geen goede intervieuwer.. Polak is de beste. Een intervieuw hoeft niet altijd hetzelfde te zijn. En in dit geval laat Polak zien dat zij opkomt voor gedupeerden. En Tallie ben jij blind of doof? Jij bent tevreden, maar hebt je niet gezien hoeveel er wel niet benadeelt zijn door oplichting van DSB. Waar het hier om gaat … en ik begrijp MV Polak goed …is om waarheid en erkenning. DSB moet gewoon fouten toegeven ipv met lulpraatjes te komen. Polak heeft het goed gedaan. GEWELDIG. BRAVO! En al die mensen die hier fel reageren op haar: ik hoop dat jullie ee keer ellende meemaken erger als de gedupeerde hier … en dan zullen jullie aan iemand als POlak denken. Het makat helemaal niet uit hoe ze geintervieuwt heeft – het gaat erom dat zij opkwam vor gedupeerden. wat jullie doen is alleen fouten zien. Kunnen jullie het werk dan over nemen van haar? Zijn jullie dan zo slim?
    POLAK IS DE BESTE

  • Geplaatst door radjesh op 3 februari 2010 om 13:09

    Nou ik heb maar eens goed gekeken naar die uitzendig. Wat een onzin is er hierboven geschreven over mv Polak. zij verhief helemaal niet haar stem. Die man daar zat gewoon te liegen en in zijn voordeel te praten. Reactie van mv Polak is normaal, goed. Ik heb steeds meer het evrmoeden dat aanhangers van DSB – killenlikkers zoveel kritiek hebben op mv Polak

  • Geplaatst door Stan op 3 februari 2010 om 14:54

    Inderdaad radjesh.
    Los van AZ en wat andere leuke sport-activiteiten, wat heeft de DSB ons Nederlanders nu werkelijk gebracht?
    Precies, een hoop ellende voor de gedupeerde.
    En die DSB lovers maar wijzen naar de overheid en de media. Terwijl het toch voornamelijk echt de schuld is van de heer Scheringa en de zijne.

    Wat dat betreft maakt liefde blind

  • Geplaatst door InonnaGrerand op 26 februari 2010 om 2:05

    ACHTUNG…die ZIEGEN Grippe kommt
    ???
    http://24-news.org/

  • Geplaatst door C.R.E.Daantje op 16 maart 2010 om 9:57

    De reakties op deze site laten zien hoe oerdom,kleizielig,bekrompen en vooral hypocriet de meeste nederlanders zijn.
    Mevrouw Polak is de beste interviewer van Nederland.
    Zij heeft een internationale allure, een uitstekende kennis van zaken, een goed taalgebruik en heeft natuurlijk een eigen mening.
    Wie niet?
    Bovenal lardeert zij haar zinnen niet met “zeg maar” “zeg maar” en nogmaals “zeg maar” om af te sluiten met “absoluut”!!!
    De rest van Nederland doet dat wel “you know ?”.
    Dieu ai pitie de mon pauvre peuple.

  • Geplaatst door Stuurman op 3 november 2010 om 12:23

    Mijn vermoeden is dat de hoofdredactie – wie dat ook maar zijn mogen – Clairy Polak opofferen om aan de kritiek dat Hilversum links zou zijn, tegemoet komen.
    Het huidige kabinet lijkt zijn vingers af te likken bij deze vorm van zefcensuur van de P.O.
    Velen apen Wilders na door in een stemming van opperste populisme te roepen tegen de linkse hobhies, tegen de linkse journalisten -kortom tegen alles wat links is te zijn. Zij zijn naarstig op zoek naar stokjes m de linkse honden te slaan.
    Dat getuigt niet van moed maar lafheid.
    Arme Clairy, kom terug en zaag ze door

Geef een reactie