Lachen! Castingtapes van RTL 5-show Oh Oh Cherso

Dè hit van dit najaar bij RTL 5 moet haast wel Oh Oh Cherso worden, een realityserie waarin we een groepje Haagse jongeren volgen op vakantie in Chersonissos. Op de najaarspresentatie van RTL heb ik al wat fragmentjes mogen zien en daarbij lag heel de zaal blauw van het lachen.

Inmiddels zijn er wat castingtapes op YouTube geplaatst zodat iedereen een indruk kan krijgen van het niveau bij Oh Oh Cherso.

Het gaat hier dus om opnames die zijn gemaakt bij de screening van de mogelijke vakantiegangers. De jongeren die je hier ziet, zijn ook daadwerkelijk meegegaan naar het Griekse eiland. En wat daar gebeurde kan niet allemaal het daglicht verdragen.

De cast bestaat uit eigenzinnige en typische Hagenezen die garant staan voor humor, verbazing, passie, ruzie en heel veel ongecompliceerd plezier. Zo zijn de mannen Joey, Tony, Vincent en Robert, alias ‘Matsoe Matsoe’, ‘Sterretje’, ‘Sniper’ en ‘Joker’, verantwoordelijk voor het nodige testosteron under the sun. Intussen zorgen de dames Bibi (‘Kabouter’), Roos (‘Little Princess’), Samantha (‘Barbie’) en Elize op hun beurt voor verhitte taferelen.

Zie ook:
- ‘RTL-show Oh Oh Cherso stimuleert drankmisbruik’
- RTL 5 volgt Haagse jongeren op vakantie in Oh Oh Cherso
- Het nieuwe tv-seizoen: De Glazen Bol 2010/11

Bekijk twee castingtapes:


Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door Richard op 27 augustus 2010 om 13:10

    Haha omg ik moet dit zien. Kan leuk worden idd :D

  • Geplaatst door Jean Claude op 27 augustus 2010 om 13:26

    dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien. dit ga ik zien, dit ga ik zien.

  • Geplaatst door Richard op 27 augustus 2010 om 13:46
  • Geplaatst door Chuck Bass op 27 augustus 2010 om 14:09

    Versaasje? Wahahaha

  • Geplaatst door vinn op 27 augustus 2010 om 14:30

    Ik dacht dat je ook zei dat Anna Jonckers (Dames in de Dop / Hollands next top model) ook mee zou doen??

    • Herman Roggeveen:
      27 augustus 2010 om 15:32

      Die zat in de montage bij de perspresentatie. Het blijkt dat ze auditie heeft gedaan, maar niet door de selectie is gekomen.

      • vinn:
        27 augustus 2010 om 16:09

        Jammer!! Zij is echt heel leuk!!
        De afgelopen jaren is zei samen met Sylvia Geersen, Pauline (gooische meisjes) en Amanda (gouden kooi) de spraakmaker geweest van het genre reaity tv. Ze moeten hun eens samen in een progamma douwen

  • Geplaatst door Lies op 27 augustus 2010 om 14:53

    De Nederlandse Jersey Shore?

  • Geplaatst door Martijn op 27 augustus 2010 om 15:32

    Dit wordt inderdaad de klapper van het najaar. Dit gaat echt lachen worden!

  • Geplaatst door Suzan op 27 augustus 2010 om 16:21

    ‘Wie mij wil versieren moet van goede huize komen, maar je hoeft niet veel te doen om me te krijgen’

    ROFLOL!

  • Geplaatst door Anoniem op 27 augustus 2010 om 16:24

    Kijk, dit zijn programma’s voor RTL5.

  • Geplaatst door NDK op 27 augustus 2010 om 19:41

    Heerlijk. Domme mensen TV.

    • Jennifer:
      30 augustus 2010 om 22:34

      nou dit zijn geen domme mensen hoor….
      3 weken gratis vakantie whahahah

  • Geplaatst door poppetje op 27 augustus 2010 om 20:37

    vreselijk, kan me niet voorstellen dat adverteerders hiermee geassocieerd willen worden. nee ik zal zeker niet kijken

  • Geplaatst door SHU op 27 augustus 2010 om 22:23

    Heerlijk om te zien dat mensen een hoge dunk van zichzelf hebben. Ze vinden zich heel wat, maar ik denk dat de meeste noch levend noch dood met deze mensen gevonden willen worden. Ik ga absoluut kijken en genieten van deze dijenkletser.

  • Geplaatst door Lina op 28 augustus 2010 om 9:12

    Het lijken me eigenlijk allemaal sukkels. Belhalve dan die ene boy met dat shirt met die lippen erop en dat meisje met dat bruine haar, die lijke me nog normaal…

  • Geplaatst door Letty op 29 augustus 2010 om 21:57

    Wat een vreselijke lui. Dom en vreselijk arrogant. Die joker denkt echt dat ie wat is, hij kan niet eens normaal in de camera kijken. Ben benieuwd hoe zij zichzelf over 20 jaar zien, als ze dit terugkijken.

  • Geplaatst door Loesje op 29 augustus 2010 om 22:50

    Niet om het een of ander maar er zitten een paar minder slimme mensen bij, maar ook een stel hele leuke. Wat denk je van Bibi en Elize, gewoon slimme meiden met een HAVO diploma. Ik ga zeker kijken

    • Jennifer:
      30 augustus 2010 om 22:36

      ben het met je eens loesje !!
      haha ik kijk ernaar uit ben erg benieuwd !
      ziet er erg goed uit allemaal

  • Geplaatst door Mo op 2 september 2010 om 10:52

    Te Dom om te poepen!!

  • Geplaatst door Nancy op 4 september 2010 om 10:17

    Yep, valt vrijwel direct op dat de dames Bibi en Elize beetje gek, maar ook stukker slimmmer zijn. Grappig genoeg worden deze twee ‘gewoon een lief meisje’ genoemd door twee gasten. Uh huh, de onzekerheid van die gasten straalt ervan af: natuurlijk voelen ze op hun klompen aan dat deze twee niet zomaar voor een gat te vangen zijn. Nee, die pappen wel aan met barbiehoofd en die andere chick! Haha, zo voorspelbaar!

  • Geplaatst door Hans op 13 september 2010 om 3:38

    Erg vermakelijk, vooral die barbie ziet er erg dom uit.

Geef een reactie