Hoog niveau in So You Think You Can Dance 2010

De RTL 5-hitshow So You Think You Can Dance is terug voor het derde seizoen. En het belooft spraakmakender te worden dan ooit te voren. Dat klinkt als een standaard promopraatje, maar volgens mij is het ook ècht zo. Niet alleen is jury en presentatie dit keer veel beter op elkaar ingespeeld, ook het niveau ligt dit jaar veel hoger. De eerste audities en het bootcamp zijn inmiddels opgenomen, ook dat tweede onderdeel was een zware beproeving voor de kandidaten èn de makers.

Want het bootcamp werd opgenomen in Moskou, dat deze maand werd geteisterd door temperaturen die nog nooit zo hoog zijn gemeten in de Russische stad. Bovendien hing er een dikke smog-wolk. Gevolg: mondkapjes op en dansen maar. Dat belemmert je wel om lekker vrij te bewegen. Maargoed, voor het zo ver is, eerst dus de eerste auditierondes.

Naast de bekende jurygezichten Jan Kooijman, Dan Karaty en Euvgenia Parakhina, schuift dit seizoen nieuwkomer Marco Gerris aan. Deze elastische Vlaming, van Filippijnse afkomst, is oprichter en regisseur van het succesvolle ISH, een multi-disciplinair danstheater.

Ook nieuw deze reeks is de introductie van een online reporter op de programmasite soyouthinkyoucandance.nl in de vorm van oud-finaliste Annemiek Suijkerbuijk. Annemiek, bekend van het eerste seizoen, geeft de bezoeker een unieke kijk achter de schermen bij het dansprogramma.

Eerder werd al bekend dat Lorenzo dit jaar opnieuw een poging waagt. Hij drong vorig seizoen door tot de liveshows, maar raakte aldaar geblesseerd en moest noodgedwongen de wedstrijd verlaten. Terwijl hij als veelbelovend talent gold.

So You Think You Can Dance, 20.00 uur, RTL 5

Zie ook:
- Comeback Lorenzo in So You Think You Can Dance 2010
- Nieuw gezicht in jury So You Think You Can Dance


Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door Mark op 29 augustus 2010 om 14:04

    Heb er echt zin in!

  • Geplaatst door Nick op 29 augustus 2010 om 17:45

    Ik hoop echt dat het een hit wordt

  • Geplaatst door Dom Blondje op 29 augustus 2010 om 20:05

    “Hoog niveau in So You Think You Can Dance”
    Nou zij liever dan ik. Met dit weer op het dak gaan dansen is echt gestoord. Het is zelfs nog vreemder, want de vorige keer was zelfs al het dak er af gegaan, zo vertelden ze!
    Ik ga wel dansen… paaldansen in de brandweerkazerne, want daar ………

  • Geplaatst door Dom Blondje op 29 augustus 2010 om 23:43

    .
    Ja wanda, dat komt ook niet zomaar aanwaaien, daar heb ik hard voor moeten werken; ik ben speciaal daarvoor 10 jaar lang niet naar school geweest.

  • Geplaatst door Dennis op 29 augustus 2010 om 23:52

    Oh hoi, weer eens een uitgekauwd thema…

    Hoeveel jaar nog?

Geef een reactie