Tv-première Spiksplinter van Hans Teeuwen bij RTL 4

Na zeven jaar te zijn weggeweest, kwam Hans Teeuwen in voorjaar 2011 terug op de planken met Spiksplinter. De show, waarvan de 85.000 kaarten binnen één dag waren uitverkocht, is nu te zien bij RTL 4.

Zijn nieuwe comebackshow Spiksplinter is weer als vanouds, menen de kenners. Hans staat op het podium, in een net zwart pak, met naar achter gekamde haren. Controversiële onderwerpen als ziektes en geloof komen voorbij en zijn grofgebekte taal en omstreden humor waarmee hij het publiek weet te choqueren, volgen elkaar in een razend tempo op.

“Zoals zijn bezoekers weten, is niemand in de zaal veilig. Zodra hij door de zaal banjert, krijgt het publiek klamme handjes. Voor de slachtoffers is het gênant, maar voor de ander is het zeer geestig. Met zijn nummer Dorst, dorst, dorst: lekker drinken! krijgt hij de hele zaal aan het zingen en met sketches over vooroordelen, aarswormen, Jaws en Linkse wijven met een rechtse poes houdt hij de lachspieren volop aan het werk”, aldus RTL.

Bekijk Dorst, dorst dorst: lkkr drinke:

Hans Teeuwen: Spiksplinter, 21.00 uur, RTL 4

Zie ook:
- Vara verliest Hans Teeuwen aan RTL


Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door Casper op 7 januari 2012 om 17:56

    HANS TEEUWEN !!!

  • Geplaatst door Simon D. op 7 januari 2012 om 18:55

    Zou de VARA expres Herman Finkers er tegenover geprogrammeerd hebben, omdat ze niet kunnen hebben dat Hans Teeuwen is overgestapt naar RTL?

  • Geplaatst door a.eijkemans op 7 januari 2012 om 21:35

    ooooh, wat zielig reclame er tussen door, dodelijk voor cabaret.
    En ook nog reclame boven z’n hoofd voor all you need is love, wij haken af.

  • Geplaatst door Mar op 8 januari 2012 om 0:05

    Al bij de eerste grap wilde ik afhaken. Om op die manier ‘lollig’ te zijn is echt van weinig klasse!
    Toch nog even doorgebeten maar het bleef een hoop geschreeuw en weinig te lachen.
    Tja..die reclame was zelfs beter ;-) ) Afhaken!
    En Hans ..gewoon weer lekker 7 jaar wegblijven!

  • Geplaatst door Meersche Helden op 8 januari 2012 om 0:42

    Hans Teeuwen is ook voor veel doelgroepen niet grappig, alleen wel een geweldig acteur en muzikant.
    De mensen die Hans Teeuwen niet grappig vinden zijn ook voornamelijk linksstemmers, preutse mensen, mensen die zichzelf te serieus nemen en daarom geen zelfspot hebben of mensen die niet tegen maatschappijkritiek kunnen.
    Persoonlijk vind ik hem geniaal, al 4 keer gekeken, maar het is wel zijn minste show. Humor die niet makkelijk te begrijpen is, in tegenstelling tot de domme humor van Herman Finkers of Andre van Duin.

    • Alexander:
      8 januari 2012 om 12:44

      Ik heb ontzettend uitgekeken naar het optreden van Hans Teeuwen, maar wat vond ik hem ongelooflijk slecht! Gewoon beledigend naar het publiek, het leek totaal onvoorbereid. Een beetje rondlopen als psychopaat op het podium, vervolgens zijn talenten tentoonspreiden door een leuk stukje piano te spelen, en de lachers op zijn hand te krijgen door een paar grove grappen te maken. Gewoon zielig, niet meer wie hij was.

Geef een reactie