SBS 6 bewust eerder met gloednieuwe zaterdagavond

SBS 6 komt met een gloednieuwe zaterdagavond. Dat terwijl de grote concurrenten Nederland 1 en RTL 4 vanavond juist uitpakken met de finales van Strictly Come Dancing en Beat the Best. Doorgaans ga je zulke programmering juist uit de weg, de finale is dikwijls de best bekeken aflevering uit een reeks. Maar SBS 6 gaat heel bewust tegenover deze ontknopingen staan met Junior Masterchef, Van Je Vrienden Moet Je ‘t Hebben, Komt een Man bij de Dokter en Show Me the Money. Want volgende week is de concurrentie een stuk serieuzer te nemen.

Dan keert Linda de Mol terug met het best bekeken zaterdagavondamusement van de laatste jaren: Ik Hou van Holland. Een week later komt bovendien Paul de Leeuw terug op Nederland met Pau!l, wat ongetwijfeld hoger gaat scoren dan wat Strictly Come Dancing de afgelopen weken heeft gerealiseerd. Beter verleid SBS zijn kijker dus vanavond al.

Junior Masterchef is eerder vertoond op Net 5 en maakt nu de oversteek naar SBS 6. Peter Lute is opgestapt, Ron Blaauw neemt zijn plek in. De moeilijk verstaanbare Alain Caron is wel gebleven. Daarna volgt hypnoseshow Van Je Vrienden Moet Je ‘t Hebben, waar we eerder vandaag een apart bericht aan wijdden.

Show Me the Money was in april 2011 als ‘event television’ te zien; gedurende twee weken nam Beau de vooravond over met deze geldsensatie. Vette pech voor hem was dat Nederland uitgerekend toen door een hittegolf werd getrokken, waardoor de absolute kijkcijfers niet best waren. Het marktaandeel daarentegen heel behoorlijk. Show Me the Money wordt nu als wekelijkse variant op zaterdag uitgeprobeerd.

Komt en Man bij de Dokter is een nieuw sketchprogramma waarin moppen letterlijk worden uitgebeeld. Afgelopen seizoen probeerde SBS 6 al iets dergelijks met Bonkers, wat totaal niet aansloeg. Feit is dat de sketch an sich in opkomst is, getuige ook Benidorm Bastards en Wat Als? van RTL 4. Wie weet is het met Komt een Man bij de Dokter raakt.

Junior Masterchef, 19.00 uur / Van Je Vrienden Moet Je ‘t Hebben, 20.00 uur / Komt een Man bij de Dokter, 21.00 uur / Show Me the Money, 21.45 uur, SBS 6

Zie ook:
- SBS 6 weer met sketchshow: Komt een Man bij de Dokter
- Beau terug met wekelijkse Show Me the Money
- Patty Brard duikt weer op bij SBS 6 in hypnoseshow
- SBS 6 schrapt laatste aflevering show Jochem van Gelder
- SBS-baas blij met start seizoen; vervolg Sterren Springen



  • Geplaatst door Wp op 13 oktober 2012 om 13:42

    aan de ene kant wel goed gedacht, aan de andere kant die twee mannen uit volendam deden de eerste aflevering ook goeie zaken, maar toen een maan ik hou van holland was begonnen zakte ze in.

    als het nog steeds het zelfde grote succes is, dan kun je daar gewoon niet tegen opboksen.

  • Geplaatst door Diana op 13 oktober 2012 om 14:10

    Het programma gaat niet scoren hoor volgende week zeker niet en vanavond ook niet

  • Geplaatst door Bart op 13 oktober 2012 om 15:43

    ‘Feit is dat de sketch an sich in opkomst is, getuige ook Benidorm Bastards en Wat Als? van RTL 4′. In opkomst? Benidorm Bastards heeft niets met sketches te maken (en loop al jaaaaren) en Wat Als is gewoon keihard mislukt. Zo ook Bonkers. Hoe kun je nou beweren dat sketches in opkomst zijn???

  • Geplaatst door Jess op 11 november 2012 om 20:19

    ik vond Bonkers leuk :-) ga nu dit kijken

Geef een reactie