Yolanthe Cabau van Kasbergen mag het Tros Stedenspel gaan presenteren. De omroep komt vanaf 17 juli met deze officieuze opvolger van Het Spel zonder Grenzen en Te Land, ter Zee en in de Lucht. Opmerkelijk is de keuze voor die julidag; het is dezelfde dag als waarop Yolanthe in het huwelijk treedt met Wesley Sneijder.
In een subtropisch decor zullen 12 teams uit 12 verschillende Nederlandse steden een spetterend spelstrijd voeren tegen 12 Belgische teams. Al deze spellen worden gespeeld in, op, naast, bij, boven en onder….water! Enkele titels zijn het sponsspel, het pinguïnspel, de waterklimmuur en het bootjesspel.
Zie ook:
- Tros brengt amusementsshow Stedenspel terug
- Deze zomer geen Te Land, Ter Zee en in de Lucht
Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
Spel zonder grenzen was altijd erg leuk.Eerste 2 mis ik door vakantie
zal wel niet live zijn dus zo opmerkelijk vind ik het dan niet
29 maart 2010 om 16:30
Alle opnames zijn in April.
Zal wel bewust gedaan zijn, die dag zal heel de media het hebben over Yolante, de Tros hoopt hierdoor misschien meer aandacht voor het programma te krijgen.
29 maart 2010 om 22:09
of het is gewoon de eerste ‘vrije’ zaterdag na het WK
Aah wat is doe yolanthe een lekker meissie die zou ik wel eens naast me hebbe wille ligge onee ik bedoel die zou ik wel es op me hebbe wille ligge
T valt op dat Yolanthe t droog houdt en dat niemand haar durft op te pakken en in t water gooit.Zou dat afgesproken zijn want die belgische presentator duwde ze er gewoon in met zn bal.T wordt tijd dat yolanthe eens meer laat zien net als Katja bij Sterrenslag ook in t water gegooit door Bridget alles kwam erdoor heen.Wel viel op dat yolanthe nu zwarte kleding aanhad ik dacht dat ze daar een hekel aan had want normaal is wit haar lievelingskleur dat heeft ze zelfs gezegd bij boulevard ik denk dat ze dat nu deed om haar boezems te beschermen met al dat water.Waarom maakt Yolanthe geen Italie varriant youtube staat er vol mee dames uit t publiek halen en met water spelletjes meedoen ik geloof wel dat dat na 23 uur wordt uitgezonden daar want er floepen vaak boezems uit of zijn ze te zien in natte kleding.Dat is iets voor Yolanthe tros ook een voor 23 uur graag.
Trouwens waarom weer opgenomen tegenwoordig is alles rechtstreeks te zien toch veel leuker.T spel zou bij de commerciele tv moeten niks opname gewoon veel leuker als je niet weet hoe t gaat.De tros is te saai voor spelletjes altijd opname s wat veel geld kost.