Zalmmayonaise gaf doorslag voor Sonja Barend

Zalmmayonaise"Gisteravond zat ik aan tafel een bruine boterham met zalmmayonaise te
eten en zat te bedenken wat ik de volgende dag op de presentatie zou gaan
zeggen", vertelde Sonja Barend vandaag bij de najaarspresentatie van de Vara. Kort daarna bedacht ze zich aan te kondigen te stoppen met haar tv-werk. "Ik kwam tot het besef dat ik het onderwerp voor mijn nieuwe
tv-serie natuurlijk niet zomaar had gekozen. Blijkbaar sluimerden
gedachten om te gaan stoppen al langer in mijn hoofd. Ik had ze steeds
weggeduwd." Gekscherend: "Ik ben nooit goed geweest in het nemen van beslissingen. Zelfs bij de
groenteboer weet ik niet zeker of ik gewone of trostomaten moet nemen. ‘U
hebt ervoor doorgeleerd’ zeg ik dan tegen hem, en laat hem de knoop
doorhakken. Maar na die boterham had ik een helder moment."
Zoals Sonja het vertelt, klinkt het alsof haar besluit in een opwelling is genomen. Het lampje dat opeens gaat branden of het puzzelstukje dat plots op zijn plaats valt. En dat is allemaal te danken aan zalmmayonaise. Ik heb het nog nooit in de supermarkt gezien, maar op internet circuleren wel de nodige recepten.

Voor ze bij de Vara vertrekt, presenteert ze nog het eerder aangekondigde programma over vijftig jaar televisie. En daarna zegt ze dus op te stappen. Al sluit ik niet uit dat we Sonja nog vele jaren in verschillende programma’s zien aanschuiven.

Maar u begrijpt natuurlijk wel, dat ik de volgende keer bij een moeilijk besluit of een naar onderbuikgevoel meteen wat zalmmayonaise ga eten.

Zie ook:
- Vara gaat lekker budget met Sonja Barend
- Laat ze toch lekker verdienen bij de Vara


Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


Geef een reactie