Stoelendans bij RTL Boulevard

Het geschuif met personages is nog niet voorbij in RTL Boulevard. Zagen we recent al Irene Moors, Jan Smit, Martijn Krabbe en verschillende gasthoofdredacteuren opduiken, komende week is het 'ladies week' bij het entertainmentprogramma. Vanavond schuift Wendy van Dijk aan in de vakantie van Daphne Bunskoek gevolgd door Chantal Janzen. Sylvana Simons heeft de eer om woensdag onder het gasthoofdredacteurschap van Marco Borsato te werken en Myrna Goossen en Catherine Keyl maken de week af.

RTL Boulevard, 18.35 uur, RTL 4

Zie ook:
- Irene Moors ook naar RTL Boulevard
- NLpop: RTL Borsato


Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door Valpa op 18 december 2006 om 14:51

    vind dat wel leuk, mja, RTL Boulevard is een top programma he

  • Geplaatst door Kees op 18 december 2006 om 21:30

    Wat heeft Daphne het toch zwaar he? Paar weekjes mooi zijn, autocue voorlezen en met de handjes wapperen. Dan een vakantie op kosten van RTL Travel, dan weer eventjes weer babbelen met Albert en dan weer vakantie. Oef! Vermoeiend hoor!

  • Geplaatst door moon op 19 december 2006 om 7:43

    daphne is gewoon privé op vakantie niet van rtl travel. ik vind eigelijk dat dat wel ff mag als je volgende week op eerste en tweede kerstdag daar staat.

  • Geplaatst door Renate op 19 december 2006 om 11:43

    Het personeel van de Ikea moet ook op tweede kerstdag werken, daar hoor je niemand over

  • Geplaatst door patrick op 20 december 2006 om 11:53

    Feit is wel dat Wendy en Daphne het prima doen , kan ik van de rest niet zeggen.
    Het lijken net kinderen die een sprookje voorlezen….

Geef een reactie