De Co-Assistent: ziekenhuisdrama op Net 5

Na Evelien en Julia's Tango komt Net 5 nu met de Nederlandse dramaserie De Co-Assistent. In de serie, gebaseerd op de gelijknamige bestseller van Anne Hermans, draait het om de ietwat onhandige Elin Dekkers (Hanna Verboom), die aan haar co-schappen begint.

Dat blijkt nog niet zo makkelijk. De realiteit is wel even anders dan
de studieboeken. Bovendien is de leidinggevende arts Dr. Verstraeten
(Thom Hoffman) nogal hufterig. Alsof dat nog niet genoeg is, lijkt Elin
ook een zwak te hebben voor mede-co-assistent Hugo (Michiel Huisman).
Dat terwijl Elin thuis een vriendje heeft: Job (Guy Clemens).

Persoonlijk kijk ik erg uit naar deze serie. De hoofdrolspelers spreken me erg aan. Bovendien wordt de Co-Assistent in een adem genoemd met Grey's Anatomy. Laat dat nu net mijn favoriete serie zijn. Alleen is Meredith met haar medestudenten nog geruime tijd op vakantie. En zo krijgen we toch nog ons portie ziekenhuisdrama.

De Co-Assistent staat relatief laat geprogrammeerd, na Ugly Betty. Deze serie is nog niet helemaal ontdekt door het Net 5-publiek en dat is erg zonde. Want Ugly Betty is ook al zo'n fantastische serie. Zwaar over the top, maar wel erg geestig en erg goed gemaakt. De maandagavond van Net 5 lijkt dus weer erg sterk te zijn.

Ugly Betty, 20.30 uur, Net 5
De Co-Assistent, 21.25 uur, Net 5

Zie ook:
- Grote namen in ziekenhuisserie Net 5
- Nederlandse ziekenhuisserie op Net 5 in de maak
- Lotte heet op Net 5 Betty


Heb jij Zappen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door RalfOnline op 24 september 2007 om 9:21

    Ik ben ook erg benieuwd naar de Co-assistent inderdaad!

  • Geplaatst door Claire op 24 september 2007 om 12:56

    De colums van Anne Hermans stonden ook al in de NRC, heb ik erg van genoten. Ik ben tegenwoordig niet zo dol meer op ziekenhuisseries, maar wie weet gaat dit me weer over de streep trekken…

  • Geplaatst door henkbovekerk.nl op 25 september 2007 om 0:06
  • Geplaatst door Herman op 25 september 2007 om 11:27

    Het was idd geen Grey’s Anatomy of ER, maar afschuwelijk gaat wel wat ver. Ik geef ‘m volgende week nog een tweede kans, kijken of het iets minder obligaat is.

  • Geplaatst door aida op 25 september 2007 om 12:30

    ik vind het best leuk :D Wel grappig :)

  • Geplaatst door Harry Frigge op 2 oktober 2007 om 22:01

    Na maandag, wanneer is de herhaling in die week?

  • Geplaatst door Herman op 2 oktober 2007 om 22:05

    Daar doet Net 5 nog niet aan, ik denk dat de hele serie over een tijdje wel weer een keer wordt herhaald.

  • Geplaatst door leo op 19 oktober 2007 om 9:57

    Weet iemand hoe het nummer heet dat tijdens de aflevering op het strand, als elin hugo redt wordt gedraaid??

  • Geplaatst door Tara op 26 oktober 2007 om 18:04

    Leuk Leuk Leuk!! En Henk… ik vind die website echt zielig hoor!! Kom je aandacht te kort ofzo? x

  • Geplaatst door Nicolien op 30 oktober 2007 om 22:43

    Ja… ik wil dat nummer ook weten!!

  • Geplaatst door Nienke op 1 september 2008 om 23:23

    Los van de vraag of het leuk of niet leuk is, weet iemand van wie het nummer is wat aan het einde van de aflevering te horen was. Het klonk als een combinatie tussen Adele en Anouk. Groet!

  • Geplaatst door BOOM! EXPERIENCE op 21 september 2008 om 21:10

    Een aantal weken geleden heb ik in een aflevering gespeeld. Ik speelde de fotograaf tijdens een veiling voor het goede doel.
    Weet iemand wanneer deze aflevering op de TV komt?

Geef een reactie